Strona główna » Dostawa

Dostawa

1. Dostawy odbywają się wyłącznie na terenie Polski.

2. Kupujący posiada prawo wyboru sposobu dostawy:

  • Paczkomaty24 InPost - 14,00 zł (zamówiony towar jest dostarczany na terenie całego kraju przez Pocztę Polską przesyłkę priorytetową),
  • przesyłka kurierska DPD - 18,50 zł
  • odbiór osobisty - punkt odbioru sklepu hiker (DENTYLIUM przy ul. Chmielna 26 (w podwórzu) w Warszawie w godzinach Pn - Pt. 10 - 18. Odbiór osobisty towaru proszę uzgodnić telefonicznie ze sprzedawcą 606934604 lub mailem sklep@hiker.pl . Honorujemy płatności kartą płatniczą.
  • bezpłatna dostawaprzysługuje Kupującemu przy zamówieniu na kwotę 700,00 zł i więcej. Bezpłatna dostawa realizowana jest za pośrednictwem  firmy kurierskiej DPD.

3. Wysyłka zamówionego towaru następuje w ciągu 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Za dzień złożenia zamówienia uważa się zamówienia złożone do godziny 16:00. Zamówienia złożone po godzinie 16:00 przechodzę na następny dzień.
Wyjątek stanowię zamówienia na towary o niskim współczynniku sprzedaży, gdzie termin dostawy jest ustalany z Kupującym indywidualnie.

4. W chwili odbioru, Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia opakowania, w którym dostarczono towar, czy nie posiada uszkodzeń, a jeśli tak, to fakt ten niezwłocznie zgłosić Sprzedawcy.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl